Ehitus

Korterelamu on ühe maa-aluse ja viie maapealse korrusega raudbetoonkarkassiga hoone. Hoone toetub madalvundamendile. Maa-alune korrus on kohtvalatavast raudbetoonist ning maapealne kandeskelett monteeritavatest raudbetoonpostidest, seintest ja taladest ning õõnespaneelidest. Katuslae kandevosa moodustavad õõnespaneelid, soojustuseks on mineraalvill ning katusekatteks  SBS rullmaterjal.

Välisseinad on 3-kihilisest raudbetoon paneelidest, mis viimistletakse väljast raud-sulfaadiga või värvitakse (tumehall toon). Korteritevaheliste seintena on kasutatud raudbetoonpaneele ja väikeplokkseinu. Korterite siseseinad on kergkarkassil kipsplaatseinad. Korterite põrandad on jäigal mineraalvillakihil ujuvpõrandad.


ENERGIATÕHUSUS

Hoone on projekteeritud B energiaklassi.

AKNAD JA UKSED

Korteritel on suured aknad ja igal korteril klaaspiirdega rõdu. Aknad on 3-kordse klaaspaketiga, mille projekteeritud soojajuhtivus on U<0,9 W/m²K. Korterite välisuksed on tulekindlad spoonitud puituksed, siseuksed on spoonitud sileuksed.

KÜTE

Hoone on ühendatud Utilitas kaugküttevõrguga. Korterites on vesipõrandaküte, mida saab reguleerida ruumipõhiselt. Soojuskandjaks on kaugkütte abil soojendatav vesi, mis suunatakse põrandküttekollektoritesse. Küttetorustike kollektorkapid on paigaldatud esikusse/garderoobidesse. Soojussõlm asub 1. korrusel tehnilises ruumis.

VENTILATSIOON

Korterite õhuvahetuse ja tervisliku sisekliima tagab korteripõhine soojustagastusega sundventilatsioonisüsteem. Köökidesse on pliitide jaoks projekteeritud eraldi ventilatsioonitorustik. Köögikubu pliidi kohale valib ja paigaldab korteri omanik.

LIFT

Hoones on üks lift läbi kõigi korruste, mis võimaldab mugavat liikumist parkla- ja sissepääsukorruselt elukorrustele.

FONOLUKUSÜSTEEM

Hoone trepikoja sissepääs on varustatud fonosüsteemiga. Korterites paiknevad fonotelefonid, mis on varustatud uksekella funktsiooniga.

ELEKTER JA NÕRKVOOL

Hoonesse on paigaldatud tänapäeva nõudmisi ja vajadusi rahuldav elektrisüsteem. Korteritesse on paigaldatatud kahesektsiooniline elektri- ja nõrkvooluosaga kilp, kus on tugevvoolu kaitsmed, nõrkvoolu kaablite jaotuskoht ja võimalik koht andmeside seadmetele.

Hoonesse on paigaldatud sisendiks andmesidesüsteemid ja andmesidevõrk. Hoone 1. korrusel paikneb andmeside jaotuskapp, mis ühendatakse teenusepakkuja optilise kaabliga. Andmejaotuskapist toimib andmesidevõrgu ühendus korteri nõrkvoolu kilbiga.